021-56715819

021-56711126

براکت آسانسور

براکت آسانسور

براکت آسانسور جزو قطعاتی میباشد که برای نصب و نگهداری آسانسور شما مورد استفاده قرار میگیرد. این براکت ها معمولا از جنس فولاد و یا استنلس هستند. استنلس نوعی استیل است که بسیار مقاوم است. این براکت ها روی دیوار ها و یا ستون های ساختمان نصب می شوند.علت این مدل نصب پشتیبانی از قاب، سیستم برقی و مکانیکی می باشد. براکت ریل آسانسور به این دلیل که وزن و فشار آسانسور و مسافران آن را تحمل می‌کنند، از نظر ایمنی و استحکام بسیار مهم و حیاتی هستند.

هدف استفاده از براکت آسانسور

هدف اصلی استفاده از براکت آسانسور این است که یک پایه محکم و ایمن برای نصب و نگهداری از آسانسور نصب شود تا آسانسور در ساختمان عملکرد صحیحی داشته باشد. براکت آسانسور بعنوان یک سازه پشتیبانی برای آسانسور عمل می کند. براکت آسانسور وزن آن را تحمل می کند تا باعث حرکت عمودی و افقی آسانسور همراه با مسافران و بارهای آن بطور ایمن شود.

عواقب عدم استحکام و نادرستی براکت ریل آسانسور

عدم استحکام و نادرستی براکت آسانسور میتواند موجب عواقب جدی برای عملکرد و ایمنی آسانسور شود. از جمله این عواقب می توان به:

  • عملکرد نامطمئن:اگر براکت آسانسور ضعیف و یا نادرست نصب شده باشد، در جریان بارگذاری و حرکت موجب نا امنی و عملکرد نامطمئن خواهد شد که خود عواقب زیادی را در پی دارد.
  • خطرات ایمنی:عدم استحکام براکت موجب تخریب و یا حتی سقوط آسانسور خواهد شد. همین امر منجر به خطرات جدی برای سلامتی و ایمنی مسافران خواهد شد.
  • آسیب به ساختمان:نقص در براکت ریل آسانسور موجب موجب آسیب به دبوارها،ستون‌ها یا سازه‌های دیگر خواهد شد.
  • نیاز به تعمیرات و هزینه‌های اضافی:نصب نادرست براکت آسانسور موجب عدم استحکام آن میشود.همین امر موجب نیاز به تعمیرات خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *